MoneyGram

Dziękujemy za wybranie usługi przesyłu pieniędzy online za pomocą MoneyGram. Prosimy zwrócić uwagę, że usługa przelewu online jest obecnie dostępna wyłącznie w języku angielskim. Kontynuuj, jeżeli przeprowadzenie transakcji w języku angielskim nie sprawia ci problemu.

Zostaniesz automatycznie przekierowany na bezpieczne strony przelewów Moneygram.

Jak wysłać pieniądze

Jak wysłać pieniądze z Polski w placówce agenta MoneyGram

Na całym świecie mamy około 350 000 placówek. Znajdź punkt najbliżej Ciebie i zobacz, jak łatwo wysłać pieniądze Twoim bliskim.

 
Find a Location

1. Znajdź placówkę

Znajdź najbliższą placówkę agenta MoneyGram.

Prepare Agent Visit

2. Przygotuj się do wizyty w placówce

Do wysłania pieniędzy niezbędne będą:

  • Twój dokument tożsamości (dla mieszkańców Polski dowód osobisty lub paszport, dla obywateli UE dowód lub paszport, dla mieszkańców spoza UE paszport lub zezwolenie na pobyt)
  • Imię  i nazwisko odbiorcy. Pamiętaj, że dane muszą być takie same jak  w dokumencie tożsamości używanym w  kraju docelowym
  • Pieniądze, które chcesz wysłać, wraz z opłatą za usługę

Jeśli wysyłasz pieniądze na rachunek bankowy, dodatkowo należy  podać nazwę banku odbiorcy i numer jego  rachunku

Complete Your Transaction icon

3. Zakończ transakcję

Wypełnij formularz wysyłkowy i przekaż go wraz z odpowiednią kwotą (łącznie z opłatami transakcyjnymi) agentowi MoneyGram. Upewnij się, że otrzymałeś w zamian pokwitowanie swojej transakcji.

Notify your recipient icon

4. Powiadom odbiorcę

Zachowaj pokwitowanie i przekaż odbiorcy transakcji 8-cyfrowy numer, który dostaniesz od agenta MoneyGram. Pieniądze przesłane na konto bankowe zostaną zdeponowane bezpośrednio na rachunku.