MoneyGram

Dziękujemy za wybranie usługi przesyłu pieniędzy online za pomocą MoneyGram. Prosimy zwrócić uwagę, że usługa przelewu online jest obecnie dostępna wyłącznie w języku angielskim. Kontynuuj, jeżeli przeprowadzenie transakcji w języku angielskim nie sprawia ci problemu.

Zostaniesz automatycznie przekierowany na bezpieczne strony przelewów Moneygram.

Tesco Poland

Zyskujesz z każdym przekazem pieniężnym.

Wysyłaj i odbieraj pieniądze, a za każdy przekaz otrzymasz kupon Clubcard o wartości 5 zł na zakupy w Tesco.

1 przekaz pieniężny = 1 kupon Clubcard na zakupy w TESCO

Jak to działa?

  1. Wyślij lub odbierz pieniądze w sklepie Tesco z usługą MoneyGram*.
  2. 1 przekaz MoneyGram w Tesco to 1 kupon Clubcard o wartości 5 zł.
  3. Zrealizuj swój kupon podczas zakupów za min. 20 zł w dowolnym sklepie Tesco.

Szczegóły w Puncie Obsługi Klienta
Więcej na www.tesco.pl/finanse

* Lista sklepów z usługą MoneyGram dostępna jest na stronie www.tesco.pl/finanse.

Promocja trwa od 30.08 do 30.11.2018 r. Za każdą transakcję przekazu pieniężnego (wysyłki lub odbioru) dokonaną w Tesco za pośrednictwem MoneyGram przysługuje jeden kupon Clubcard o wartości 5 zł. Kupony można realizować w sklepach stacjonarnych Tesco na terytorium Polski do 31.12.2018 r. przy zakupach za min. 20 zł, po okazaniu karty Clubcard. Zabrania się kserowania i podrabiania kuponów. Zniszczone lub nieczytelne kupony nie będą honorowane. Regulamin promocji dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na www.tesco.pl/finanse.

MoneyGram International Limited, Senator House, 1. piętro, 85 Queen Victoria Street, Londyn EC4V AB, Royaume-Uni, zarejestrowany w Anglii i Walii pod numerem 3287157, jest instytucją płatniczą autoryzowaną i regulowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority), nr 502639. MoneyGram Payment Systems, Inc., 1550 Utica Avenue South Minneapolis, MN 55416 USA, jest agentem MIL UK i Partnerem Promocji.